×

Hakkımızda

 Meta Analitik Çözümler, 2017 yılında bu alanda 15 yıldan uzun deneyimimizi sizinle paylaşmak, mevcut teknolojilere yenilikçi yaklaşımlar üreten, kendi iş alanında dünya lideri firmalarla işbirliği yapmak üzere kurulmuştur.  Tecrübe ederek öğrendiğimiz sorunlarınız çözüm bulmayı hedefleyerek farklı teknolojileri sizlere sunmak istiyoruz.

Hakkımızda

/img/yeniResim/newHakk%c4%b1m%c4%b1zdaPhoto.png

Hakkımızda

Meta Analitik Çözümler, 2017 yılında bu alanda 15 yıldan uzun deneyimimizi sizinle paylaşmak, mevcut teknolojilere yenilikçi yaklaşımlar üreten, kendi iş alanında dünya lideri firmalarla işbirliği yapmak üzere kurulmuştur. Tecrübe ederek öğrendiğimiz sorunlarınız çözüm bulmayı hedefleyerek farklı teknolojileri sizlere sunmak istiyoruz.

Yıllardır beraber çözüm aradığımız sorularınızın yanı sıra kullanmakta olduğunuz mevcut teknolojiler için de ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak üzere, asıl üreticilerden size sarf malzemeler tedarik ederek size avantajlar sağlamaya çalışıyoruz.

Gerçek gücümüzün teknik bilgi donanımımız olduğunun farkındayız. Bunu sizlerle paylaşmak üzere iddialı bir işe soyunduk. Size marka bağımsız analitik cihaz teknik desteğini uygulama çözümleri ile bütünleştirdik. Ayrıca güncel ihtiyaçlarınız için bildiğimiz her bilgiyi sizinle paylaşmak üzere proje danışmanlığı sunuyoruz.

Neden Meta?

Pozitif bilimlerde baskın iki dil olan Latince ve Yunanca ile beraber Türkçe'de kadim bir kelime META.

Türkçe: meta ( faydalanılan nesne, gereksinimleri yerine getiren şey, kapital) | Güncel Türkçe sözlük

İngilizce, Fransızca, Almanca: meta " 1. 1,3 durumunu gösteren ön ek. 2. Bir asit, tuz ya da esterin, bir molekül suyu yapısına aldığını gösterir ön ek. " |Kimya Terimleri Sözlüğü - 1981

Yunanca: meta (sonra anlamına gelen ön ek) | Biyoloji Terimleri Sözlüğü - 1998 Türkçe: met ( denizlerin kabarması) ve Osmanlıca: met ( uzun ve yüce, ulu, büyük olmak )

Metamorfoz | değişim, dönüşüm ve yeniden şekil alma, başkalaşma...

Metadata, metaveri ya da üst veri, bir kaynağın ya da verinin öğelerini tanımlayan bilgilerdir. ( Üst veri kavramının en sık kullanılan tanımı "bilgi hakkında bilgi" olarak karşımıza çıkmaktadır.) | Vikipedia

Bizim için META, Türkçe'deki yükselme ve büyük anlamları ile beraber parolamız olarak gördüğümüz değişim ve dönüşümü, Laboratuvar alanında yapmak istediğimiz yenilikçiliği, yeni bakış açısını ve bütün bilgilerinin toplandığı ana veriyi - bilgiyi simgeliyor.

/img/yeniResim/nedenMeta.png

Bizimle İletisim Geç