×

Hakkımızda

 Meta Analitik Çözümler, 2017 yılında bu alanda 15 yıldan uzun deneyimimizi sizinle paylaşmak, mevcut teknolojilere yenilikçi yaklaşımlar üreten, kendi iş alanında dünya lideri firmalarla işbirliği yapmak üzere kurulmuştur.  Tecrübe ederek öğrendiğimiz sorunlarınız çözüm bulmayı hedefleyerek farklı teknolojileri sizlere sunmak istiyoruz.

LABINDIA Çift Işınlı Spektrofotometre - Xenon lambalı UV 3200xe

Labindia, Uluslararası gelişmiş xenon ışık kaynağına sahip Xenon Lamba -UV, Vis Spektrofotometre (Çift Işın) tedarik ediyor, cihazı daha kararlı ve güvenilir hale getiriyor. Üç yıl garanti. En yeni mikrobilgisayar teknolojisini ve elektronik kontrol sistemini benimseyin. Optimize edilmiş optik sistem ve yapı, hem yeni işlevleri genişletebilir hem de doğruluk, kararlılık ve dayanıklılık sağlayabilir.

Spektrofotometre, bant genişliği ve dalga boyu doğruluğu bakımından farklılık gösterir, ancak ölçümler için mükemmel performans sağlar. Klinik, farmasötik ve biyo-kimyasal laboratuvar uygulamalarının yanı sıra kantitatif analiz, kinetik, Dalgaboyu Taraması, Çoklu Dalgaboyu ve DNA/Protein analizi gibi rutin uygulamalar için uygundurlar. UV-Vis Analyst yazılımı Tabanlı Microsoft Windows, bu enstrümanları çok yönlü hale getirir.

Labindia'da tam otomatik olanlardan UV-VIS Spektrofotometrelere kadar son teknoloji Spektrofotometreler üretiyoruz. Spektrometre, modern laboratuvar için özenle hazırlanmış, son derece esnek, çok yönlü ve yüksek kaliteli bir araçtır.